mgr Adam Jakubowski

Założyciel Instytutu Terapii Witaminowej. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku specjalność zdrowie publiczne. Doktorant na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Ratownik Medyczny w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe: ratownik na Oddziale Intensywnej Terapii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Wiedzę i doświadczenie medycyny zachodniej łączy z mądrością ajurwedy i medycyny naturalnej. Propagator diety wegetariańskiej. W ITW zapewnia bezpieczeństwo podania kuracji witaminowej.

Motto: Dzięki odpowiedniej suplementacji i zachowaniu zdrowego stylu życia każdy z nas może cieszyć się długim zdrowiem

mgr Grzegorz Łopieński

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Doktorant na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku  specjalność zdrowie publiczne. Ratownik Medyczny w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe: Ratownik w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Zajmuje się promocją zdrowia oraz szeroko pojętą edukacją zdrowotną. Podczas suplementacji witamin zatroszczy się o bezpieczeństwo zabiegu.

Motto: Świadoma kontrola własnego organizmu pozwala zachować witalności na długie lata

mgr Agnieszka Szyszko-Perłowska

Położna, doktorantka, od 15 lat wykładowca UMB. 5 letnie doświadczenie zawodowe na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym z Noworodkami w SPZOZ Mońki. Od 6 lat pracownik punktu pobrań w laboratorium “Diagnostyka”. Specjalistka w zakresie pielęgniarstwa neonatologicznego. Edukator w zakresie laktacji. Otwarta, szczera, zakochana w porodach domowych. Zwolenniczka rodzicielstwa bliskości. 

Motto: Rodzicielstwo jest trudne. Trzeba żyć tak, żeby dać dziecku korzenie, nie podcinać mu skrzydeł i jeszcze nie można zapomnieć o sobie…