Szanowni Państwo,

Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę współpracy, skierowaną do osób chcących razem z nami uczestniczyć w promocji Zdrowia. Nasza marka kojarzona jest z holistycznym podejściem do Pacjenta, dzięki któremu jesteśmy w stanie połączyć wiedzę medycyny akademickiej z wpływem na poprawę stanu Zdrowia naszych Pacjentów.

Kroplówki witaminowe przechodzą swój renesans. Jako pierwszy zaczął ich używać dr Myers, który dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Pacjenta, potrafił pomóc im z dolegliwościami, z którymi nikt nie mógł sobie poradzić. Odkrył on, że witaminy i antyoksydanty są warunkiem prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

Instytut Terapii Witaminowej to przede wszystkim miejsce, gdzie zwracamy uwagę na bezpieczeństwo stosowanych terapii oraz śledzimy doniesienia naukowe z całego świata aby dostarczyć naszym Pacjentom usługę na najwyższym poziomie.

Proponujemy Państwu gotowy model placówki medycznej, wraz z przygotowaniem merytorycznym oraz praktycznym. Dzięki własnej praktyce opracowaliśmy indywidualne standardy opieki nad Pacjentem, receptury kroplówek oraz model współpracy z szeregiem dostawców co gwarantuje nam dostęp do produktów wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z profilem naszej działalności oraz opiniami naszych Pacjentów.

Współpraca z naszym Instytutem gwarantuje Państwu opiekę zespołu profesjonalistów w dziedzinie nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz marketingu internetowego.

 

Podsumowując, oferujemy m.in.:

  • Wsparcie w wyborze lokalizacji na placówkę medyczną i wyposażenia lokalu,
  • Wiedzę nt. zarządzania placówką – w oparciu o nasze know-how i doświadczenie,
  • Markę – Instytut Terapii Witaminowej, którą będziemy rozwijali wspólnie,
  • Szkolenia kadry medycznej,
  • Marketing – materiały graficzne, wsparcie w prowadzeniu profilu na mediach społecznościowych,
  • Wspólna strona internetowa o najwyższej średniej pozycji w wynikach wyszukiwania barów kroplówkowych w Polsce,
  • Wspólne zamówienia produktów obniżające koszty.

 Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego celem otrzymania szczegółów.

INSTYTUT TERAPII WITAMINOWEJ

Dołącz do specjalistów, którzy dbają o zdrowie Pacjentów