KOKTAJL WITAMINOWY

KOKTAJL WITAMINOWY

Koktajl Witaminowy to produkt powstały ze specjalnie skomponowanych składników – witamina A, witamina C, witamina D3, witaminy B1, B2, B5, B6, B12, uzupełnione o kwas foliowy i biotynęWlewy dożylne z koktajlem witaminowym to nasz podstawowy produkt.

KOKTAJL MINERAŁOWY

KOKTAJL MINERAŁOWY

Kroplówka z minerałami – cynk, selen, molibden, miedź, chrom, żelazo, jod, mangan pozwala na efektywne uzupełnienie niedoborów pierwiastków śladowych, które odpowiedzialne są za kondycję naszej skóry, włosów i paznokci.

MAGNEZ KOMPLEKS WITAMIN B

 MAGNEZ & KOMPLEKS WITAMIN Z GRUPY B

Kompozycja Magnezu i witamin z grupy B to unikalny miks wspierający funkcjonowanie układu nerwowego, zwiększenie zdolności poznawczych, pomoc w chwilach wymagających skupienia i wytężonej pracy umysłowej, jak również pomoc w walce ze skurczami.

Witamina C kroplówka

 WITAMINA C

Jedna z najpopularniejszych kroplówek. Do głównych właściwości witaminy C należy silne działanie antyoksydacyjne pozwalające usuwać wolne rodniki z naszego organizmu co przyczynia się do spowolnienia procesów starzeniowych.

SOLCOSERYL

 SOLCOSERYL

Solcoseryl produkowany jest z dializatu krwi cieląt wysokiej jakości, dzięki temu wykazuje doskonałe właściwości regenerujące i wygajające. Jego działaniem w szczególności powinni zainteresować się sportowcy, u których wymagana jest skuteczna regeneracja obciążonych stawów oraz mięśni.

GLUTATION

 GLUTATION & WITAMINA C 1g

Kroplówka z glutationem jest jednym z częstszych składników będących częścią suplementacji sportowców i podstawą regeneracji potreningowej. Dzięki glutationowi nasz organizm jest w stanie znacząco zregenerować swoje komórki oraz kluczowe narządy takie jak wątroba czy trzustka.

KWAS ALFA-LIPONOWY

 KWAS ALFA-LIPONOWY

Kwas alfa-liponowy to jeden z najskuteczniejszych antyoksydatnów, który dzięki swoim właściwościom oddziałuje protekcyjnie na układ nerwowy, jak również wspomaga regenerację mięśniową i odbudowę zapasów glikogenu w wątrobie. Polecany jest osobom chorym na cukrzycę, stwardnienie rozsiane czy Alzheimer’a.

ITW Ornityna Hepa Merz

 ORNITYNA (HEPA MERZ) 

Nowość w naszej ofercie – kroplówka z Ornityną skierowana dla osób wymagających regeneracji wątroby.

Koenzym Q10 kroplówka ITW

 KOENZYM Q10

Nowość w naszej ofercie – kroplówka z Koenzymem Q10.

PRZEZIĘBIENIE

 PRZEZIĘBIENIE

Kroplówka na przeziębienie to specjalna kompozycja witamin i minerałów wspartych acetylocysteiną i lekiem przeciwgorączkowym. Dzięki dużej ilości elektrolitów podanych dożylnie szybko i skutecznie organizm ma szansę na uzupełnienie ich niedoborów spowodowanych wysoką temperaturą i brakiem łaknienia na posiłek oraz płyny.

KROPLÓWKA NA KACA

 KROPLÓWKA NA KACA

Pacjenci korzystający z regeneracyjnej kroplówki na kaca zgłaszają znaczną poprawę w odzyskaniu sił witalnych i walce z syndromem dnia wczorajszego. Unikalna usługa z dojazdem do domu, hotelu lub na miejscu w Instytucie.

Konsultacja lekarska

 KONSULTACJA LEKARSKA

ZAPROSZENIE

VOUCHER PREZENTOWY

Szukasz oryginalnego prezentu dla swoich bliskich? Chcesz podarować im pakiet na dożylną terapię witaminową? Twoi bliscy nie chcą wybrać się na badania laboratoryjne? Voucher prezentowy to rozwiązanie dla Ciebie. Do wyboru zaproszenia na pakiety kroplówek, badań laboratoryjnych lub na konkretną kwotę do wydania w Instytucie Terapii Witaminowej. Voucher to idealny prezent zapakowany w ozdobną kopertę, do odebrania w naszym Instytucie. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Koszt: uzależniony od wybranego pakietu lub voucher kwotowy