KROPLÓWKA KWAS ALFA-LIPONOWY

Jednorazowa kroplówka120 zł 

Pakiet 5 kroplówek: 600 zł 550 zł

Pakiet 10 kroplówek: 1200 zł 1050 zł

 

Kwas alfa-liponowy to jeden z najskuteczniejszych antyoksydatnów, który dzięki swoim właściwościom protekcyjnym oddziałuje na układ nerwowy a w szczególności wzmocnienie osłonek mielinowych w neuronach. Dzięki temu znajduje on zastosowanie w profilaktyce i wsparciu leczenia chorób układu nerwowego takich jak stwardnienie rozsiane czy choroba Alzheimer’a. 
Dodatkowo kwas alfa-liponowy bardzo skutecznie wspiera Pacjentów w walce z wysokim poziomem trójglicerydów i cholesterolu frakcji LDL, powodującej wzrost ryzyka na wystąpienie chorób układu sercowo – naczyniowego. Kroplówkę z kwasem alfa-liponowym polecamy osobom chorym na cukrzycę, gdyż kwas alfa-liponowy bardzo skutecznie pozwala na obniżenie poziomu cukru i pomaga w uwrażliwieniu komórek na działanie endogennej insuliny co również wykazuje działanie profilaktyczne zachorowań na cukrzycę. Ponadto wlewy dożylne z kwasu alfa-liponowego wspierają sportowców okresie wysiłku wspomagając regenerację mięśniową i odbudowę zapasów glikogenu w wątrobie. Dodatkowo wykazano działanie wspierające usuniecie metali ciężkich z organizmu przy regularnym przyjmowaniu kwasu alfa-liponowego.

 

Dożylne podanie kwasu alfa-liponowego w szczególności polecamy Pacjentom:

  • Uprawiającym sport celem zwiększenia wydolności fizycznej,
  • Z zaburzeniami pracy trzustki oraz Pacjentom chorym na cukrzycę,
  • Odczuwającym chroniczne zmęczenie i stres,
  • Z podwyższonym poziomem trójglicerydów i cholesterolu LDL,
  • Z przewlekłymi chorobami wirusowymi i bakteryjnymi,
  • Z grupy ryzyka zachorowalności na stwardnienie rozsiane,
  • Z chorobami neurologicznymi.

Sprawdź jaka jest cena kroplówki z kwasem alfa-liponowym w Instytucie Terapii Witaminowej w naszych placówkach: Białystok, Gdańsk, Kraków, Poznań.

ITW_alfa_liponowy