Świąteczne zaproszenia prezentowe

Nie masz pomysłu na prezent dla swoich bliskich? Szukasz oryginalnego prezentu? Zatroszcz się o zdrowie swoich bliskich i podaruj im Świąteczne Zaproszenie Prezentowe do Instytutu Terapii Witaminowej w Białymstoku. Sprawdź naszą świąteczną ofertę, jaką przygotowaliśmy dla naszych Pacjentów i ich bliskich.

 

Podaruj swoim bliskim zdrowie

Zaproszenie do Instytutu Terapii Witaminowej to prezent świąteczny jedyny w swoim rodzaju. Zachęć swoich bliskich do wykonania badań laboratoryjnych lub kroplówek witaminowych za pomocą specjalnego, świątecznego Zaproszenia. Zaproszenie wykonane jest z ozdobnego papieru i zapakowane w elegancką kopertę, którą możesz bezpośrednio wręczyć swoim bliskim. Oferta została przygotowana specjalnie dla osób, które chciałyby wręczyć swoim bliskim coś więcej niż standardowy prezent, okazując im troskę o ich zdrowie i samopoczucie. 

 

Zakres usług

Zaproszenie uprawnia do wykorzystania pakietu Kroplówek Witaminowych lub Pakietu Badań Laboratoryjnych. Istnieje również możliwość wykorzystania zarówno kroplówek jak i badań.

W przypadku Zaproszenia na pakiet kroplówek witaminowych, konsultacja lekarska ze zleceniem na kroplówki oraz pakiet podstawowych badań laboratoryjnych znajduje się w cenie.

 

Kroplówki Witaminowe

W ramach Zaproszenia prezentowego wykorzystać można wszystkie pakiety kroplówek witaminowych wykluczając kroplówki realizowane wyłącznie pojedynczo, tj. Kroplówkę na Kaca oraz Kroplówkę na Przeziębienie. Pozostałe pakiety można zrealizować w ramach zakupionego Zaproszenia prezentowego. Są to poniższe pakiety:

  • Koktajl witaminowy – witaminy A, C, D3, B1, B2, B5, B6, B12, kwas foliowy, biotyna
  • Koktajl minerałowy – cynk, selen, molibden, miedź, chrom, żelazo, jod, mangan
  • Magnez & Kompleks witamin z grupy B
  • Witamina C
  • Solcoseryl
  • Glutation & Witamina C
  • Kwas Alfa-Liponowy

Ceny Zaproszeń na Kroplówki wahają się od ceny najtańszej kroplówki wykonanej pojedynczo, tj. Witaminy C 1g (100 zł) aż do kompleksowego pakietu Koktajl witaminowy składający się na 10 wlewów (2250 zł). Istnieje możliwość zakupienia Zaproszenia również na wyższą kwotę. Cennik kroplówek witaminowych znajduje się na naszej stronie internetowej.

 

Badania laboratoryjne

W ramach Zaproszenia prezentowego zrealizować można wszystkie badania laboratoryjne realizowane przez Instytut Terapii Witaminowej w Białymstoku. Część Cennika badań laboratoryjnych znajduje się na naszej stronie internetowej, natomiast pełen cennik można uzyskać bezpośrednio w Instytucie Terapii Witaminowej.

 

Czas realizacji

Maksymalny czas realizacji Zaproszenia prezentowego to 6 miesięcy od momentu zakupu. 

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu bezpośrednio pod numerem telefonu +48 884 658 889 lub w Instytucie Terapii Witaminowej w Białymstoku, ul. Świętojańska 12A.

ZAPROSZENIE

Search

+