Kroplówki witaminowe Białystok

Otwieramy Instytut Terapii Witaminowej w Białymstoku

Już lada moment razem z Wami otwieramy Instytut Terapii Witaminowej w Białymstoku, który będzie pierwszym takim miejscem nie tylko w tym mieście ale na całej ścianie północno – wschodniej.

Od 10 kwietnia w Białymstoku na ulicy Świętojańskiej 12A, będziecie mogli przyjść i odkryć nowoczesne metody suplementacji witaminowej i regeneracji. Razem z całym zespołem specjalistów z różnych dziedzin, którzy wspierali nas od samego początku, długo zastanawialiśmy się nad holistycznym objęciem aspektu słowa zdrowie.

 

Instytut Terapii Witaminowej – nowa jakość suplementacji witamin

Doszliśmy do wniosków, które wskazują na nierozerwalną więź pomiędzy dobrostanem fizycznym, psychicznym oraz społecznym a odpowiednim stylem życia: uprawianiem odpowiedniej dyscypliny sportu dopasowanej indywidualnie do jednostki, zdrowym stylem odżywiania oraz zachowania koncentracji i skupienia w życiu codziennym, rodzinnym czy w naszej pracy. Warunki społeczne wymagają od nas stałego podnoszenia naszej wydolności fizycznej i umysłowej. Każdy z nas uprawia jakąś dyscyplinę sportu, każdy z nas jest na diecie fit, keto, vege, czy po prostu kuchni mamy. Nie zastanawiamy się również ile dziennie wypijamy kawy, bierzemy tabletek czy suplementów przed, po i w trakcie treningów. W pracy i na uczelni stale stawia się przed nami nowe zadania oraz oczekuje szybszej pracy analitycznej co wymaga wzmożonej pracy układu nerwowego. Czy nie zastanawialiście się kiedyś skąd twarze show biznesu, politycy, biznesmeni, grupy naukowców, modelki mają tyle energii wigoru? W jaki sposób poddają swój organizm regeneracji? Odpowiedzią jest utrzymanie prawidłowego stężenia witamin, elektrolitów, pierwiastków śladowych w naszym organizmie, odpowiednie nawodnienie tkanek co warunkuje prawidłową prac wszystkich naszych układów. Razem z Wami chcemy stworzyć w Białymstoku miejsce gdzie każdy z Was znajdzie porady dotyczące swojego ciała oraz sposobów zachowania zdrowia na długi czas.

 

Cukrzyca, nadciśnienie tętnicze krwi, miażdżyca naczyń krwionośnych, zawał serca, udar mózgu, osteoporoza, choroby układu pokarmowego, wątroby, nerek, nietolerancje pokarmowe.

To tylko kawałek palety schorzeń nabytych przez człowieka jako nadbagaż naszego stylu życia i żywienia. Większość z tych chorób odpowiada za śmierć wielu osób. Zawał mięśnia sercowego jest pierwszą przyczyną nagłego zatrzymania krążenia w Polce i Europie.

Już teraz możemy Wam powiedzieć, że w Instytucie będziecie mogli spotkać się na cyklicznych konsultacjach z lekarzem specjalistą z różnych dziedzin. W naszym Instytucie szereg ekspertów doradzi Wam jaką profilaktykę zachorowań należy wdrożyć, przeprowadzimy niezbędną diagnostykę laboratoryjną dzięki współpracy z ogólnopolską siecią badań Diagnostyka, pomożemy Wam zmienić złe nawyki żywieniowe i zaproponujemy odpowiednią suplementację aby poprawić stan Waszego zdrowia, ciała, skóry, włosów i paznokci. Z ofert dożylnych wlewów witaminowych na co dzień korzysta szereg osób chcących zadbać o swoje zdrowie. Chcemy zaoferować Wam szereg produktów dopasowanych indywidualnie przez lekarza dla każdego z Was.

 

Z okazji otwarcia Instytutu, wszystkie konsultacje wraz z pakietem niezbędnych badań laboratoryjnych będą dostępne po promocyjnej cenie 60 zł. Już teraz można zapoznać się z pełnym cennikiem kroplówek witaminowych.

 

Zapraszamy do śledzenia naszego facebook’a @InstytutWit oraz strony internetowej Instytut Terapii Witaminowej.

Do zobaczenia na naszej wspólnej drodze do zdrowia! 🙂

Search

+